پیشرفت 55 درصدی تصفیه ‌خانه اضطراری آب شهر یاسوج

 

مدیرعامل آبفای استان خبرداد:

 

پیشرفت 55 درصدی تصفیه ‌خانه اضطراری آب شهر یاسوج

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از پروژه تصفیه خانه اضطراری آب شهر یاسوج گفت: این پروژه بیش از 55 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 

فیض اله پاسره” افزود: این تصفیه خانه به روش ته ‌نشینی، میکرواسترینر و فیلتر تحت فشار عمل می کند.

وی با بیان اینکه سازه های تصفیه، کلروفریک و پیش ته نشینی حدود 90 درصد پیشرفت دارد، تصریح کرد: عملیات محوطه سازی ابنیه، تاسیسات برقی، مکانیکی و ابزار دقیق این پروژه نیز در حال انجام است.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاه به اینکه پمپ های بلوئر، کمپرسور و فیلترهای شنی  و میکرواسترینرهای پروژه خریداری شده است اظهار کرد: دستگاه های میکرواسترینر از کشور اسپانیا خریداری شده که با رفع محدودیت های آمد و شد که در اثر شیوع ویروس کرونا به وجود آمده است و برنامه ریزی های لازم برای ارسال به ایران انجام گرفته است.پاسره بیان کرد: با نصب دستگاه های  میکرواسترینر شاهد رشد فیزیکی20 درصدی این پروژه  خواهیم بود و عملیات اجرایی این پروژه تا حدود زیادی به جلو خواهد رفت .

وی ادامه داد: با برنامه ریزی های صورت گرفته تلاش می شود که در تابستان سال جاری و تا سه ماه دیگر  این تصفیه خانه تکمیل و وارد مدار بهره برداری شود.مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در فاز اول این پروژه 200 لیتر بر ثانیه و در فاز نهایی 300 لیتر بر ثانیه، آب از رودخانه بشار وارد شبکه توزیع آب شهر یاسوج خواهد شد.

تاریخ درج :  1399/2/22

تعداد بازدیدها : 69

ارسال نظر