اجرای بیش از 2300 پروژه در استان خوزستان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان در جام رسانه امید خبرداد:

 

اجرای بیش از 2300 پروژه در استان خوزستان


 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به اجرای دو هزار و ۳۷۳ پروژه در سطح استان خوزستان گفت: نیازهای مردم و مشکلات زیاد است اما عزم و اراده هم به همان میزان بالا است، حق مردم استانی که اقتصاد کشور را تأمین می‌کند، این است که از بهترین‌ها و با کیفیت ترین ها استفاده است.

 به گزارش ابتکارجنوب به نقل از پایگاه خبری رهرونیوز، محمد خانچی پیش از ظهر امروز _پنج‌شنبه شانزدهم آذر_ در نخستین رویداد رسانه‌ای جام رسانه امید اظهار کرد: کسی باور نمی‌کند بذری که حضرت امام خمینی (ره) سال‌ها پیش با عنوان بسیج کاشت، امروز به یک درخت تناور تبدیل و اتفاقات خوبی را رقم بزند.

وی افزود: همه باید بدانیم که خبرنگاران و رسانه‌ها در دوران دفع مقدس چه رویدادی را رقم زدند، رسانه انقلابی ما باید بداند دشمن چه چیزی از این سرزمین پرافتخار را هدف گرفته، و بر اساس آن و منویات مقام معظم رهبری اقدام نماید.


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان در ادامه با بیان اینکه که جهاد خدمت رسانی و خدمتگزار سیزدهم با نگاه ویژه رئیس جمهور و هیئت دولت در راستای عدالت و پیشرفت خوزستان آغاز شده است، تصریح کرد: رئیس جمهور ۷ سفر به استان داشته و هر سفر یک دستاورد خوب برای استان داشت و در نتیجه خوزستان به یک کارگاه عمرانی تبدیل شد و مقام معظم رهبری در یکی از سخنرانی‌های خود در خصوص کلان پروژه‌ها به پروژه آب غدیر خوزستان اشاره فرمودند، پروژه‌ای که برای مدت زیادی تعطیل شده بود اما در این دولت کار، به خوبی پیشرفت کرد.


وی با اشاره به اقدامات توسعه‌ای در سطح استان، گفت: دو هزار و ۳۷۳ پروژه در سطح استان در حال انجام است، ۴۴ درصد از این پروژه‌ها بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته، ۲۸ درصد بین ۵۰ تا ۸۰ درصد، ۹ درصد از پروژه‌ها بین ۲۰ تا ۵۰ درصد، و ۱۹ درصد از آنها حدود ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند.
خانچی در بخش دیگر سخنان خود به تنش‌های آبی و مشکلات روستاییان و کشاورزان در دولت قبل اشاره کرد و توضیح داد: در سال‌های گذشته باید با کمک فرمانده سپاه، تانکرهای آب به مناطق بی آب ارسال می‌شد، اما امسال با اقدامات انجام شده چنین تنش‌هایی نداشته‌ایم به گونه‌ای که امروز به دنبال کیفیت و تصفیه خانه آب برای مردم هستیم.


وی در ادامه به طرح آب فدک برای مردم شهرستان ایذه اشاره کرد و اضافه کرد: نیازهای مردم و مشکلات زیاد است اما عزم و اراده هم به همان میزان بالا است، حق مردم استانی که اقتصاد کشور را تأمین می‌کند، این است که از بهترین‌ها و با کیفیت ترین ها استفاده است.

#پیشرفت_خوزستان
#پیشرفت_ایران
#لیگ_رسانه_امید
#تیم_شهید_علی_مدد_طاهری

تاریخ درج :  1402/9/16

تعداد بازدیدها : 422

ارسال نظر