جهاد تبیین به عنوان یک دغدغه و ضرورت مطرح است

 

مدیرکل فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی خوزستان در رویداد رسانه‌ای جام امید عنوان کرد؛


جهاد تبیین به عنوان یک دغدغه و ضرورت مطرح است

 

 

 

مدیرکل فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: جهاد تبیین به عنوان یک دغدغه و ضرورت مطرح بوده و نیاز امروز جامعه است.

 

 به گزارش ابتکارجنوب به نقل از پایگاه خبری رهرونیوز، مجید منادی امروز پنج‌شنبه شانزدهم آذر، در آئین آغازین اولین رویداد رسانه‌ای جام امید در مجتمع سردار شهید سلیمانی اظهار کرد: خوزستان قطب کشاورزی، انرژی، صنعت و تأمین کننده اقتصاد کشور است با این حال پایه و مبنای خوزستان، فرهنگی است و در حوزه تمدنی و تشیع، مرکز فرهنگیِ ایرانی اسلامی است.

 


وی افزود: جهاد تبیین یک دغدغه، ضرورت و نیاز امروز جامعه است، یکی از راه‌های برطرف کردن مسائل، بیان مشکلات و نقد است، در خوزستان موضوعی به نام “نگفتن” نداریم، بلکه ” چگونه گفتن” داریم، چگونه بگوییم که اقدامات جهادی خادمان مردم بیان شود و یا چگونه به مشکلات مردم بپردازیم.

 


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، با اشاره به اینکه خوزستان یک از پرخبرترین استان‌های کشور است، ادامه داد: این موضوع، بار مسئولیت را برای همه‌ی مسئولان بیشتر می‌کند، شناسایی ظرفیت‌ها، پیشرفت‌ها و موضوعاتی که به مسائل امیدآفرینی جامعه ارتباط پیدا می‌کند؛ یکی از ابعاد جهاد تبیین است.
وی یکی دیگر از ابعاد جهاد تبیین را انتقال معارف و ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران به جامعه دانست و توضیح داد: جوانان حلقه و بدنه اثرگذار جامعه بوده و هستند لذا باید توجه بیشتری به جوانان شود، بعد دیگر جهاد تبیین، شناساندن اهداف دشمنان ایران و اسلام است و باید در این زمینه به خوبی عمل کرد تا جوانان ما دچار مشکل نشوند.

 


منادی تاکید کرد: اقدامات دشمنان برای مقابله با نظام مقدس جمهوری‌اسلامی با شکست مواجه شده و به همین جهت تلاش می‌کنند از طریق فضای مجازی و اطلاع‌رسانی‌های غلط و سیاه‌نمایی، یأس و ناامیدی را به مردم القا کنند، هر فردی از جمله خبرنگاران، معلمان، هنرمندان و … به اندازه اثرگذاری خود در جامعه، وظیفه دارند که در جهاد تبیین عمل کند.

 

#پیشرفت_خوزستان

#پیشرفت_ایران

#لیگ_رسانه_امید

#تیم_شهید_علی_مدد_طاهری

 

 

تاریخ درج :  1402/9/16

تعداد بازدیدها : 281

ارسال نظر