کارگاه "روابط عمومی" دوره خبرنگاری در بوشهر آغاز شد

کارگاه "روابط عمومی" دوره خبرنگاری در بوشهر آغاز شد

 


کارگاه "روابط عمومی" از سری دوره مقدماتی آموزش خبرنگاری به مدت دو روز در بوشهر برگزار می شود.
 

به گزارش ابتکارجنوب، دوره مقدماتی آموزش خبرنگاری با پنج مبحث از تاریخ 7 دی ماه در بوشهر آغاز شد که کارگاه روابط عمومی آن با تدریس "مصطفی آجرلو" در حال برگزاری است.

 این کارگاه به مدت دو روز پنجشنبه و جمعه 21 و 22 دی ماه به مدت 16 ساعت برگزار می‌شود.   اصول و شیوه‌های روابط عمومی و عوامل اثرگذار این واحد از مباحث و سرفصل‌های ارائه شده در این کارگاه خواهد بود.

 در ادامه برگزاری دوره مقدماتی آموزش خبرنگاری کارگاه‌های "تکنیک مصاحبه" و "گزارش نویسی" با حضور "استاد مهدی توکلیان" و "شیوه نگارش در مطبوعات" با تدریس "استاد مهدی صالحی" در سالن کنفرانس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار خواهد شد. در دنیای امروز عصر ارتباطات، روابط عموی مولفه‌ای غیرقابل جایگزین به شمار می‌آید.

 روابط عمومی‌ها در تمام عرصه‌های مدیریتی جایگاهی مهم در پیشبرد اهداف سازمان دارند و به عنوان ارتباط دهنده‌ای تاثیرگذار و هدفمند بین آن مجموعه و مخاطبین شناخته می‌شوند.   نقش روابط عمومی در دستگاه‌های اجرایی موفق پررنگ است و کارگاه روابط عمومی نیز جهت ارتقاء و توانمندسازی این واحد در استان برگزار شد که امیدوارم شاهد اتفاقات موثر در این حوزه باشیم.  

لازم به توضیح است دوره آموزش خبرنگاری با همکاری دفتر مطالعات و رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه نشرآوران در بوشهر برگزار می‌شود.

تاریخ درج :  1402/10/21

تعداد بازدیدها : 105

ارسال نظر