حدود ۸۰ درصد مردم موافق‌ حمایت از مستضعفان جهان هستند

معاون وزیر ارشاد در جام رسانه: حدود ۸۰ درصد مردم موافق‌ حمایت از مستضعفان جهان هستند

 

معاون وزیر ارشاد در جام رسانه: حدود ۸۰ درصد مردم موافق‌ حمایت از مستضعفان جهان هستند

 

معاون وزیر ارشاد با بیان این که در شرایطی که رسانه‌های معاند سعی می‌کنند مسائل و دغدغه‌های مردم را برعکس جلوه دهند در یک نظرسنجی از مردم سوال شد آیا شما پیرو حمایت از مستضعفان جهان هستید؟ گفت: حدود ۸۰ درصد پاسخ‌ها آری بود.

به گزارش ابتکارجنوب به نقل از پایگاه خبری شیرین خبر، سیدمحمد هاشمی در مراسم اختتامیه «جام رسانه امید» اظهار کرد: یکی از نکات مهم برای هر رسانه وحدت‌آفرینی است. نکته دوم مغلوب نشدن و منفعل نشدن در برابر مسائل غلط است. چیزهایی را دائما رسانه‌های معاند تکرار می‌کنند اما وقتی پیگیری می‌کنیم می بینیم این حرف‌ها غلط است.

 

وی با بیان این که یک رسانه متعهد در برابر مسائل غلط منعفل نشود بسیار اهمیت دارد، افزود: از شما رسانه‌ها که برای امیدآفرینی در این محل حضور دارید تشکر می‌کنم. این کار مایه چشم روشنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

معاون امور حقوقی، مجلس و استانهای وزیر ارشاد در یک نظرسنجی از مردم سوال شد آیا شما پیرو حمایت از مستضعفان جهان هستید که حدود ۸۰ درصد گفتند بله موافقیم. از آن‌ها سوال شد آیا موافقید برای بهبود رابطه با آمریکا و غرب از توان موشکی خود دست بکشیم قریب ۶۵ درصد گفتند نه ما چنین چیزی نمی‌خواهیم. از مردم سوال شده آیا آرمان‌های انقلاب اسلامی را به فرزندان خود منتقل می‌کنید بیش از ۶۰ درصد پاسخ‌ها آری بود.

 

#پیشرفت-ایران
#جام-رسانه-امید
#خوزستان-قهرمان
#خوزستان-سربلند

تاریخ درج :  1403/2/29

تعداد بازدیدها : 179

ارسال نظر